Śledź powolne, okrągłe wzory w górę iw dół po bokach jego kręgosłupa

Śledź powolne, okrągłe wzory w górę iw dół po bokach jego kręgosłupa

15. Macierzyński pocałunek Macierzyński pocałunek polega na pocałowaniu osoby w czoło, aby okazać przyjaźń, uczucie lub pocieszenie. 16. Obowiązkowy pocałunek Wyobraź sobie: jesteś w środku zatłoczonej imprezy i kogo widzisz idąc w twoją stronę? Facet, który zostawił ci 20 wiadomości głosowych po jednej randce bez chemii. Mówi cześć i pochyla się z zaciśniętymi ustami. Zamiast uciekać z krzykiem, pomóż mu zachować twarz, oferując mu swoją. Odwróć twarz na bok i pozwól mu pocałować twój policzek. Jeśli jego usta zaczną wędrować, odwróć ponownie głowę i nadstaw również drugi policzek. Następnie uśmiechnij się grzecznie, powiedz coś miłego i odejdź. Pamiętaj, nigdy nie musisz całować kogoś w usta. Pozwalając na szybkie cmoknięcie w policzek, utrzymujesz przyjazny nastrój, jednocześnie wysyłając wyraźny sygnał, że nie jesteś zainteresowany.

17. Zmysłowy pocałunek Szyja jest pełna delikatnych zakończeń nerwowych, a pocałunki na szyi z pewnością wywołają mrowienie w ciele partnera. Kiedy robi się gorąco i ciężko, przenieś pocałunki na szyję partnera. Delikatnie ssać lub skubać jeden obszar lub pocałować całą szyję. Niech zrobi to samo z tobą. Pocałunki w szyję to ulubione kobiety, chrześcijańskie notatki. 18. Pocałunek z podziękowaniem Aby okazać uznanie lub uczucie, ofiaruj komuś przyjacielski pocałunek w policzek. Ten rodzaj pocałunku jest również powszechnie używany pod koniec pierwszej randki. To przyjemna forma kontaktu cielesnego, ale jest też niezobowiązująca. 19. Pocałunek terapeutyczny Następnym razem, gdy twoja ukochana osoba ma ból głowy lub jest zestresowana, wypróbuj tę technikę pocałunków. Połóż usta na grzbiecie jego nosa i powoli wyślij serię delikatnych pocałunków. Delikatny ucisk pocałunków i delikatne ciepło Twojego oddechu w mgnieniu oka złagodzi jego napięcie i zrelaksuje.

20. Pocałunek do góry nogami Zmień sytuację, gdy twój partner leży z głową na twoich kolanach. Następnie pochyl się i pocałuj go górną wargą na jego dolnej wardze i odwrotnie. Poznaj wyjątkowe doznania całowania do góry nogami. Przekonasz się, że 180 stopni robi dużą różnicę! Te 20 technik pocałunków lub dowolna Twoja własna może dodać spontaniczności do twoich relacji. Pamiętaj tylko: zrelaksuj się, niezależnie od tego, czy to twój pierwszy pocałunek, czy 500. Ciesz się chwilą. I nie zapomnij oddychać.

Zapisz się na nasz biuletyn o zdrowiu seksualnym!

Najnowsze informacje na temat zdrowia seksualnego

Tajemnice testosteronu

Shanna H. Swan, PhDA 21 kwietnia 2021

Najlepsze techniki seksualne dla podniecenia i przyjemności kobiet

Ogólnokrajowe badanie pokazuje, w jaki sposób kobiety mogą prosić o to, czego chcą.

By Beth Levine 14 kwietnia 2021

Przewlekłe schorzenia ojców związane z ryzykiem utraty ciąży

Badanie sugeruje, że zespół metaboliczny u przyszłego taty jest powiązany z ponad 1 na 4 poronień.

Autor Becky Upham18 grudnia 2020

15 prezentów wellness pozytywnych pod kątem seksu

Od smartfona po sypialnię, te seksualne prezenty wellness gwarantują, że przyciągną głowy i podkręcą palce.

Autor: Kaitlin Sullivan 4 listopada 2020 r.

Dlaczego młodzi Amerykanie uprawiają mniej seksu niż kiedykolwiek wcześniej

Niedawno opublikowane badanie, które zakończyło się dwa lata przed pandemią, wykazało, że młodzi ludzie w XXI wieku uprawiają mniej seksu.

Jessica Migala 11 sierpnia 2020 r.

Jego i jej problem zdrowia seksualnego

Według badań mikrobiom prącia mężczyzny może przewidzieć, czy u jego partnerki rozwinie się bakteryjne zapalenie pochwy.

Przez Stacey ColinoSierpień 5, 2020

5 wskazówek dotyczących wyboru najlepszego terapeuty seksualnego dla Ciebie i Twojego partnera

Szukasz wykwalifikowanego terapeuty, który pomoże Ci w problemach seksualnych, ale nie wiesz od czego zacząć? Oto, co musisz wiedzieć.  

Autor: Catherine Pearson 9 marca 2020 r.

Kim jest terapeuta seksu i jak można mi pomóc?

Niezależnie od tego, czy masz do czynienia z problemami z funkcjami seksualnymi, czy problemami związanymi z intymnością, terapeuta seksualny może pomóc.

Autor: Catherine PearsonMarzec 5, 2020

Nowe badanie ujawnia, że ​​połowa młodych kobiet jest niezadowolona ze swojego życia seksualnego

Wyniki pokazują, że lęk, zły obraz ciała i stres mogą prowadzić do niezadowolenia.

Przez Becky UphamLuty 27, 2020

5 sposobów na uwolnienie hormonu miłości, oksytocyny

Autor: Laurie Sue Brockway 11 lutego 2015 r."

Jacob Ammentorp Lund/Thinkstock

Jeśli chcesz podkręcić temperaturę swojego życia seksualnego, zrezygnuj z pozycji misjonarskiej i eksperymentuj z nowymi pozycjami seksualnymi z Kama Sutry, ponadczasowego tekstu uważanego za biblię lepszego seksu dla kochanków na całym świecie.

Kama Sutra, czyli „Zasady miłości”, to 2000-letnia książka napisana przez hinduskiego uczonego. „To starożytne wschodnie podejście do miłości sprawdziło się jako ponadczasowy podręcznik miłości i przewodnik po związkach, jak tworzyć harmonię, przyjemność i szczęście między płciami” – mówi dr Yvonne K. Fulbright, MSEd, edukator seksualności, autorka. i profesor na American University, Argosy University i Penn State University.

Chociaż Kama Sutra słynie z opisu dziesiątek pozycji seksualnych zapewniających lepszy seks, Fulbright twierdzi, że książka sięga znacznie głębiej. „Jego uniwersalnym, ponadczasowym przesłaniem jest przedstawianie seksu jako świętego, daru od Boga (lub wyższej siły), niezbędnego do życia i wartego studiowania” – mówi.

Kama Sutra została napisana w sanskrycie, starożytnym języku literackim Indii, i została przetłumaczona na angielski w 1883 roku. W epoce wiktoriańskiej była postrzegana jako erotyka i potajemnie krążyła wśród bogatych Europejczyków i Amerykanów. Jedno z najnowszych przekładów, „The Complete Kama Sutra: The First Unabridged Modern Translation of the Classic Indian Text” autorstwa Alaina Danielou, zostało wydane w latach 90. XX wieku i jest dostępne online lub w księgarniach.

Kama Sutra Pozycje seksualne dla lepszego seksu

Możesz myśleć, że musisz być podwójnym stawem lub akrobatą, aby spróbować którejkolwiek z pozycji seksualnych z Kama Sutry, ale to nie jest konieczne. Niektóre są trudniejsze niż inne i lek moring slim mogą wymagać pewnej praktyki. Fulbright opisuje niektóre popularne pozycje Kama Sutry i dlaczego warto je wypróbować:

Powiązane: Czy rozmiar penisa naprawdę ma znaczenie?

1. Piditaka (Pełna Prasa)

„Kobieta powinna usiąść na plecach i przyciągnąć kolana do klatki piersiowej, opierając stopy na klatce piersiowej mężczyzny, który klęczy przed nią. Umieszczenie poduszki pod jej dolną część pleców podniesie ją, zapewniając większą stymulację” – mówi Fulbright. „Z jego kolanami po obu stronach jej bioder, dobrze przylega do jego kolan, gdy klęka przed nią i unosi jej biodra na udach. Gdy w nią wejdzie, zauważy mocniejsze dopasowanie, ponieważ jej pochwa jest zwężona w tej pozycji. ”

2. Sthitarata (Związek Zawieszony):

Jest to pozycja seksualna na stojąco i oboje będziecie potrzebować trochę siły. „Opierając się o ścianę, mężczyzna podnosi swoją kochankę na penisa, blokując dłonie pod jej pośladkami. Po ustawieniu chwyta go swoimi mięśniami ud, nogami owiniętymi wokół jego talii i ramionami wokół talii” – mówi Fulbright. Dodaje, że można to zrobić łatwiej, gdy jego miednica jest wypchnięta, tworząc półkę, na której może usiąść. Potrafi kołysać się przy nim, przygotowując się lepiej, stawiając stopy o ścianę. Fulbright dodaje, że ta pozycja seksualna jest świetna na krótkie sesje miłosne, ale może być trudna do utrzymania przez długi czas.

3. Jrimbhitaka (postawa ziewania):

„Kiedy leży na plecach, kobieta rozkłada szeroko nogi w kształcie litery V. Z kolanami po obu stronach jej bioder, klęka, chwytając ją za ręce, aby wesprzeć część swojego ciężaru podczas pchnięć. Czuje też podekscytowanie przygwożdżeniem” — mówi Fulbright.

4. Dhenuka II (Krowa):

Ta pozycja seksualna jest najłatwiejsza do wypróbowania z klasycznej pozycji tylnej, mówi Fulbright: „Kobieta leży na brzuchu, nogi proste i lekko rozłożone. (Umieszczenie poduszki pod jej miednicą, zanim przesunie się na brzuch, zapobiegnie jej wyślizgnięciu się.) Następnie rozciąga się na jej figurze, kładąc nogi na zewnątrz jej i przyciskając miednicę do jej pośladków. Kiedy już ją spenetruje, może ściskać nogami jego penisa, podczas gdy on pochyla się do pchnięcia z łukiem w plecach. Mając ograniczoną pozycję, mogą kołysać się w przód iw tył. ”

Shulachitak (mocowanie gwoździa):

Być może będziesz musiał popracować nad swoją elastycznością w tej pozycji seksualnej. Fulbright opisuje to w ten sposób: „Kiedy już leży na plecach, jej kochanek podnosi jedną nogę i rozszczepia ją, wyciągając ją pionowo do góry. Kiedy klęka wokół jej miednicy, kładzie jej stopę na czole i zaczyna penetrować. Następnie zmienia nogi, kładąc stopę na jego czole i kładąc pierwszą nogę płasko, a następnie powtarza. Zmienia to kąt każdego pchnięcia, a klatka piersiowa kochanka opiera się o tył jej uda, poruszając ją w górę iw dół. ”

Powiązane: 7 zdrowych nawyków poprawiających życie seksualne

5. Inne sposoby na urozmaicenie swojego życia seksualnego

Wypróbowanie nowych pozycji seksualnych to jeden ze sposobów na stworzenie lepszego seksu dla Ciebie i Twojego partnera. Fulbright sugeruje również wypróbowywanie nowych pomysłów poza sypialnią. Zabawne zajęcia — takie jak wspólne zajęcia z degustacją szampana, przygotowanie sushi na kolację lub przyjemna kąpiel stóp z partnerem — sprzyjają nawiązywaniu więzi i pielęgnowaniu poczucia bycia pożądanym, mówi. „Ostatecznie to udar ego sprawia, że ​​ludzie są zainteresowani seksem – myślisz, że „ktoś mnie chce, jestem seksowna i uwielbiam to uczucie bycia pożądanym!”

Zapisz się na nasz biuletyn o zdrowiu seksualnym!

Najnowsze informacje na temat zdrowia seksualnego

Tajemnice testosteronu

Shanna H. Swan, PhDA 21 kwietnia 2021

Najlepsze techniki seksualne dla podniecenia i przyjemności kobiet

Ogólnokrajowe badanie pokazuje, w jaki sposób kobiety mogą prosić o to, czego chcą.

By Beth Levine 14 kwietnia 2021

Przewlekłe schorzenia ojców związane z ryzykiem utraty ciąży

Badanie sugeruje, że zespół metaboliczny u przyszłego taty jest powiązany z ponad 1 na 4 poronień.

Autor Becky Upham18 grudnia 2020

15 prezentów wellness pozytywnych pod kątem seksu

Od smartfona po sypialnię, te seksualne prezenty wellness gwarantują, że przyciągną głowy i podkręcą palce.

Autor: Kaitlin Sullivan 4 listopada 2020 r.

Dlaczego młodzi Amerykanie uprawiają mniej seksu niż kiedykolwiek wcześniej

Niedawno opublikowane badanie, które zakończyło się dwa lata przed pandemią, wykazało, że młodzi ludzie w XXI wieku uprawiają mniej seksu.

Jessica Migala 11 sierpnia 2020 r.

Jego i jej problem zdrowia seksualnego

Według badań mikrobiom prącia mężczyzny może przewidzieć, czy u jego partnerki rozwinie się bakteryjne zapalenie pochwy.

Przez Stacey ColinoSierpień 5, 2020

5 wskazówek dotyczących wyboru najlepszego terapeuty seksualnego dla Ciebie i Twojego partnera

Szukasz wykwalifikowanego terapeuty, który pomoże Ci w problemach seksualnych, ale nie wiesz od czego zacząć? Oto, co musisz wiedzieć.  

Autor: Catherine Pearson 9 marca 2020 r.

Kim jest terapeuta seksu i jak można mi pomóc?

Niezależnie od tego, czy masz do czynienia z problemami z funkcjami seksualnymi, czy problemami związanymi z intymnością, terapeuta seksualny może pomóc.

Autor: Catherine PearsonMarzec 5, 2020

Nowe badanie ujawnia, że ​​połowa młodych kobiet jest niezadowolona ze swojego życia seksualnego

Wyniki pokazują, że lęk, zły obraz ciała i stres mogą prowadzić do niezadowolenia.

Przez Becky UphamLuty 27, 2020

5 sposobów na uwolnienie hormonu miłości, oksytocyny

Autor: Laurie Sue Brockway 11 lutego 2015 r."

Jeśli chciałeś podarować swojemu wyjątkowemu facetowi relaksujący masaż, przeczytaj wskazówki dotyczące masażu, które z pewnością przyniosą oczekiwane rezultaty. Kto nie lubi dobrego masażu? Masaż pomaga w odprężeniu, pozbyciu się stresu oraz ukojeniu napiętych i obolałych mięśni. Akt masażu poprawia również krążenie w całym ciele i drenuje układ limfatyczny ze szkodliwych toksyn. Poza tym intymny kontakt dłoni masażystki z ciałem może być niezwykle zmysłowy. Jeśli chcesz lepiej poznać tę sztukę holistycznego leczenia, oto kilka podstawowych wskazówek i technik masażu pleców, od których możesz zacząć. Twój mężczyzna będzie zachwycony Twoimi „magicznymi” palcami! Set the ToneMassage ma na celu relaks i odstresowanie, więc jeśli robisz komuś masaż, będziesz chciał stworzyć atmosferę spokoju i ciszy. Przyciemnij światła, włącz kojącą muzykę i zapal świece zapachowe wokół obszaru masażu. Upewnij się również, że temperatura w pomieszczeniu jest nieco wyższa niż zwykle, ponieważ Twój partner będzie nosił mało (jeśli w ogóle) ubrania. Ważne jest również zastosowanie odpowiedniej powierzchni do masażu. Będziesz potrzebować czegoś, co jest mocne, ale wygodne i powinno być wystarczająco długie, aby pomieścić całą długość twojego partnera. Jeśli nie masz prawdziwego stołu do masażu, możesz użyć maty podłogowej, łóżka lub futonu. Pamiętaj jednak, że równie ważna jest możliwość dotarcia do całego obszaru pleców partnera bez wysiłku. Dlatego korzystanie z sofy z wysokim oparciem może nie być odpowiednie, jeśli zablokuje dostęp do jednej strony ciała partnera. Jeśli ty i twój partner czujecie się bardzo dobrze razem, prawdopodobnie będzie chciał zdjąć ubranie. Możesz zapewnić mu ciepły ręcznik, który zakryje dolną połowę podczas sesji. Jeśli twój partner woli nosić szorty lub pozostać w pełnym ubraniu, to też w porządku. Niech twój partner położy się na powierzchni masującej na brzuchu z rękami złożonymi nad głową. Upewnij się, że jest mu tak wygodnie, jak to tylko możliwe. Jeśli odczuwa ból lub dyskomfort w dolnej części pleców, szyi, kolanach lub kostkach, możesz w razie potrzeby umieścić pod nim złożone ręczniki lub inne poduszki. Będziesz też chciał użyć odrobiny olejku do masażu, nie tylko dla jego zmysłowej przyjemności, ale bardziej jako konieczność. Olejek do masażu zmniejsza tarcie między dłońmi a skórą partnera, co zapobiega wyrywaniu delikatnych włosków na jego ciele. Potrzebujesz tylko bardzo małej ilości olejku do masażu, więc nie daj się ponieść emocjom. Nałóż olejek do masażu na dłonie (nie na skórę partnera), a następnie pocieraj dłonie przez kilka sekund, aby go rozgrzać. Wszystko gotowe? Przejdźmy teraz do podstawowych wskazówek dotyczących masażu pleców. Rozpocznij z rozgrzewką Dobry masaż jest jak muzyka klasyczna – zaczyna się powoli, wznosi się do punktu kulminacyjnego, a następnie schodzi do delikatnego końca. Rozpoczynając masaż, pamiętaj o tych podstawowych wskazówkach. Po pierwsze, przez cały czas trzymaj jedną rękę na swoim partnerze. Ten stały kontakt zapewni mu spokój i pozwoli uniknąć niespodzianek podczas sesji. Pamiętaj, że chcesz, aby się rozluźnił, a nie zastanawiał (lub martwił się) o twój następny ruch. Po drugie, unikaj masowania obszarów z pęcherzami, ranami lub wysypką. Nie chcesz pogarszać ani rozprzestrzeniać możliwej infekcji. Rozgrzewka ma na celu wprowadzić partnera w stan relaksu, aby mógł w pełni cieszyć się swoim masażem. Rozgrzewka po masażu powinna rozpocząć się od serii płynnych, rytmicznych ruchów, znanych jako wykwity, francuski termin oznaczający „lekko dotykać. „Ta technika jest szeroko stosowana podczas masażu szwedzkiego. Podczas sesji masażu w określonych odstępach czasu stosuje się kilka rodzajów uderzeń efleurage. Różne ruchy wymagają różnej siły nacisku z różnych części dłoni (na przykład opuszków palców lub całej dłoni). Krok 1: Zacznij od delikatnego nacisku opuszkami palców. Śledź powolne, okrągłe wzory w górę iw dół po bokach jego kręgosłupa.

Veröffentlicht in blog