Jie turi išpažinti savo tikėjimą ir reguliariai lankytis bažnyčioje

Jie turi išpažinti savo tikėjimą ir reguliariai lankytis bažnyčioje

Po kelių tyrimų jis prisijungė prie organizacijos „Medi-Share“.

Nuo to laiko jo šeimos medicinos išlaidomis buvo pasirūpinta 50 000 USD. Priežiūra svyravo nuo apendektomijos iki tulžies pūslės komplikacijų sveikatos priežiūros ir motinystės išlaidų, susijusių su vėlesniu žmonos nėštumu ir vienu persileidimu.

Tačiau Carmanui ir 140 000 kitų asmenų, užsiregistravusių šiose ministerijose visoje šalyje, sveikatos išlaidų valdymas yra tik dalis naudos. Pacientai paštu ar internetu gauna pastabas iš kitų narių, su kuriais jie niekada nebuvo susitikę, bet kurie dalijasi savo įsitikinimais, ragindami ir melsdamiesi.

"Vienišai mamai, kuriai diagnozuotas krūties vėžys, rūpės ne tik medicinos sąskaitos, bet ir vaikai bei susidūrimas su mirtingumu," sakė „Medi-Share“ prezidentas ir generalinis direktorius Tony Meggsas.

Ministerijos jau daugiau nei du dešimtmečius yra kūrybingas požiūris į didėjančias medicinos pagalbos išlaidas. Didžiausi žaidėjai yra „Medi-Share“, „Samaritan Ministries International“ ir „Christian Healthcare Ministeries“. Jie parduoda save kaip sveikatos draudimo alternatyvas, nors jie patys nėra draudimas, o ne pelno siekiančios organizacijos.

Krikščionių sveikatos apsaugos ministerijos dėl brangių ligų neatstumia žmonių, neatšaukia jų narystės ir nekelia mėnesinės finansinės dovanos, sakė atstovė.

Medicininės išlaidos yra "bendrino," nėra sujungtos taip, kaip yra su draudimo bendrovėmis. Be to, žmonės gali bet kada palikti planą. Nariai patys balsuoja dėl to, kokias medicinines procedūras reikia bendrinti.

„Medi-Share“ lėšos siunčiamos į banko sąskaitą, tada paskirstomos. Viskas daroma skaitmeniniu būdu, todėl nariai prisijungia, kad pamatytų, kur eina jų pinigai. Kalbant apie Samarijos ministerijas, nariai paštu gauna laišką, kuriame nurodo kiekvieną mėnesį išsiųsti čekį konkrečiam nariui, kuriam to reikia.

***

Valstybių ir federalinių įstatymų išimtys

Kaip ne pelno siekiančios organizacijos, sveikatos priežiūros pasidalijimo ministerijos neprivalo laikytis tų pačių valstijos ir federalinių taisyklių kaip sveikatos draudimo bendrovės.

Įperkamos priežiūros įstatymas turi skyrių, kuris atleidžia sveikatos priežiūros ministerijų narius nuo draudimo pirkimo. Amišų, menonitų ir indėnų genčių bendruomenės taip pat yra atleistos nuo baudos, kuri bus skirta amerikiečiams, kurie iki 2014 m. Neįsigijo sveikatos draudimo. Nuo įstatymo priėmimo 2010 m. „Medi-Share“ ir Samariečių ministerijų narių skaičius išaugo maždaug 40 proc.

Krikščionių sveikatos pasidalijimo tarnybos iš esmės yra nereglamentuojamos, nebent jos pačios. Tai reiškia, kad nariai negali kreiptis į draudimo komisarą su skundu, įkainiai nėra peržiūrimi nepriklausomo reguliuotojo ir nėra jokio būdo užtikrinti, kad jie laikytųsi kovos su diskriminacija įstatymų.

Vašingtono valstijos draudimo komisaro biuro atstovas Rich Roesler pabrėžė, kad nariai ir toliau turėtų žinoti, už ką moka.

"Jie turi žinoti, ką gauna ir ko negauna," Roesleris sakė. "Vienas dalykas, kurio jie negauna, yra tokia pati vartotojų apsauga kaip ir kiti."

Kentukyje 10 metų teisinė kova tęsėsi su „Medi-Share“. Sandraugos Aukščiausiasis Teismas 2010 m. Nusprendė, kad organizacija buvo laikoma draudimu, nes ji perkėlė riziką nuo vieno asmens prie kito ir paskirstė lėšas tarpininku. Šiais metais draudimo departamentas paprašė, kad „Medi-Share“ būtų laikoma panieka dėl neteisėto draudimo pardavimo.

Draudimo komisaro biuro atstovė sakė tikinti, kad byla bus išnagrinėta kitą mėnesį. Meggs sakė esąs įsitikinęs, kad teisėjas pamatys, jog organizacija pakeitė finansavimo paskirstymo būdą nuo 2010 m.

***

Kas apima ir kas atitinka reikalavimus

Krikščionių sveikatos pasidalijimo tarnystės netinka visiems. Nariai turi laikytis Biblijos elgesio principų, įskaitant susilaikymą nuo narkotikų ar tabako gaminių, vengimą piktnaudžiauti alkoholiu ir lytinių santykių laikymąsi santuokos ribose. Jie turi išpažinti savo tikėjimą ir reguliariai lankytis bažnyčioje. Šeimų atveju, jei paauglys pastotų ar užsikrėstų lytiškai plintančia infekcija, susijusios medicinos išlaidos nebūtų dalijamos.

Meggs pripažįsta, kad planai tinka ne visiems. "Yra tikėjimo ir gyvenimo būdo pareiškimas, kurio turite laikytis," jis pasakė. "Kai kurie žmonės yra artimi šiems principams, o kiti netinkami."

Tačiau tiems, kurie dalijasi šiais įsitikinimais, narys taip pat gali turėti naudos sveikatai. „Medi-Share“ atveju, jei kas nors nori prisijungti, bet yra nutukęs, organizacija tam asmeniui suteiks sveikatos trenerį, su kuriuo dirbs kelis mėnesius. Organizacija įsipareigojo tai padaryti per pastarąjį dešimtmetį, nes pastebėjo dramatišką širdies ligų ir diabeto sumažėjimą, sakė Meggs. Jie taip pat turi rūkymo nutraukimo programą.

Tikimasi, kad nariai tam tikras išlaidas patikslins patys. Nors pacientai dalijasi brangiais gydymo būdais, skubia pagalba ir chirurgija, pacientai turi sumokėti už savo įprastus apsilankymus medicinoje, pvz., Apsilankymą patikrinimuose ar apsilankymą pas gydytoją dėl peršalimo. Tie, kurie turi nuolatinių psichikos sveikatos sutrikimų, kuriems reikia brangių receptų ir gydymo, tikriausiai nematytų daug naudos tapdami nariu.

Daugelis teigė nemanantys, kad biudžeto sudarymas yra problema, nes mažos narystės išlaidos leido sutaupyti įprastos sveikatos priežiūros. Pavyzdžiui, „Medi-Share“ šeimoms kainuoja vidutiniškai 282 USD per mėnesį. Krikščionių sveikatos apsaugos ministerijos asmenims kainuoja 150 USD per mėnesį.

Karen Grossman, samariečių ministerijų narė, gyvenanti Anapolyje, MD, sakė, kad jos šeima du kartus galvoja apie apsilankymą pas gydytoją. Ministerija paprastai nedalyvauja odontologiniame darbe, tačiau ji sugebėjo atsiųsti specialų prašymą ir iš narių gavo tam tikrų čekių, kad padėtų sumažinti išlaidas.

Jamesas Landsberry, Samarijos ministerijų vykdomasis viceprezidentas ir Sveikatos pasidalijimo ministerijų aljanso pirmininkas, sakė: "Žmonės renkasi mus ne tik pagal savo įsitikinimus, bet ir pagal kainą. Kuo brangesnis draudimas, tuo perspektyvesnis variantas."

Samarietis mažiau prižiūri savo narius nei „Medi-Share“. Žmonės turi laikytis tam tikrų gyvenimo būdo principų, tačiau kreipiantis į jų svorį neatsižvelgiama.

"Mūsų tikslas yra dirbti kartu, kad pakeltume vienas kito naštą, ir stengiamės patenkinti kuo daugiau poreikių," Landsberry sakė.

Daugelis narių dirba ministerijose. Toddas Brightas 2008 m. Paliko „Lifestyle Family Fitness“ generalinio direktoriaus pareigas ir įstojo į Karalystės statybos ministerijas, kurios moko krikščioniškus principus darbo vietoje. Netrukus jis suprato, kad jo naujos sveikatos draudimo išlaidos yra per didelės – jis už savo šeimą moka 1100 USD per mėnesį, be to, 6 000 USD išskaitą. Jis ir jo žmona turi šešis vaikus, tačiau per trejus metus jie patyrė tik 1000 JAV dolerių medicinos sąskaitas. "Tada man pasirodė: „Ką aš darau?“" jis pasakė. Šiais metais jis tapo „Medi-Share“ nariu ir sutaupė daug finansinių lėšų.

Yvonne Mitto iš Vindzoro, KT, prisijungė prie „Medi-Share“ 2010 m., Kai pradėjo dirbti „Compass“-ministerijoje, mokančioje krikščionis Biblijos principų tvarkant savo finansus. Jos naujas darbas neapdraudė, todėl ji ir jos šeima prisijungė prie „Medi-Share“. Nuo to laiko jos nariai pasidalino 9500 USD jos šeimos medicinos sąskaitomis, įskaitant išlaidas, patirtas dėl sinuso operacijos ir futbolo traumos, kurią patyrė jos sūnus.

"Tai daugiau nei sveikatos priežiūra," Ji pasakė. "Tai tikrai bendrinimas bendruomenėje."

Širdies priepuolis gali turėti svetingą poveikį. Kai kuriais atvejais tai padeda mums peržiūrėti savo gyvenimą ir pertvarkyti savo prioritetus. Tas pats pasakytina ir apie mediciną.

Petras Josekas Snr/„Reuters“

Geriausių ir gražiausių dalykų pasaulyje negalima pamatyti ar net paliesti. Jie turi būti jaučiami širdimi.                              –Helen Keller

Vienas didžiausių medicinos iššūkių yra širdies nepakankamumas. Beveik visos dešimtys trilijonų žmogaus kūno ląstelių priklauso nuo nuolatinio kraujo tiekimo, o širdies nepakankamumas patenkinti šį poreikį yra viena didžiausių grėsmių sveikatai ir gyvybei. Manoma, kad širdies nepakankamumu serga daugiau nei 5 milijonai amerikiečių, ir tai yra dažniausia vyresnių nei 65 metų pacientų hospitalizavimo priežastis.

Mes galime gyventi be rankos, akies ar net inksto ar plaučių, tačiau širdis yra absoliučiai būtina. Jis patikimai susitraukia 100 000 kartų per dieną, iš viso 2,5 milijardo dūžių per visą gyvenimą. Jis siurbia kraują per indų tinklą, kuris, ištemptas ir uždėtas iki galo, būtų ilgesnis nei 60 000 mylių. Širdies funkcijos nutraukimas išlieka vienu svarbiausių gyvenimo pabaigos rodiklių.

Mokslinis ir retorinis širdies vaidmens kraujotakoje įrodymas buvo vienas didžiausių triumfų medicinos istorijoje. Williamas Harvey (1578-1657), galbūt didžiausias kada nors gyvenęs angliškai kalbantis gydytojas, ne pirmasis įtarė, kad kraujas juda grandine, bet jis pirmasis pateikė griežtus eksperimentinius įrodymus. Tačiau net Harvey demonstracijoje buvo skylių. Neturėdamas mikroskopo, jis negalėjo paaiškinti, kaip kraujas patenka iš arterijų į venas.

Gydytojai nėra apsaugoti nuo širdies nepakankamumo. Kaip ir mūsų pacientai, mes taip pat vystome vainikinių arterijų ligą ir hipertenziją, dvi pagrindines jos priežastis. Laikui bėgant, šios sąlygos gali priversti širdį dirbti per daug arba atimti iš jos per daug kraujotakos, todėl ji nusidėvi. Apžiūrėję elektrokardiogramą, krūtinės ląstos rentgenogramą ar širdies raumens biopsijos mėginį, galime nustatyti, ar širdis serga, tačiau negalime pasakyti, ar pacientas, iš kurio ji buvo paimta, yra gydytojas.

Tačiau yra ir kitų širdies nepakankamumo formų, kurios kelia ypatingą grėsmę gydytojams. Šie negalavimai visiškai nepasiekiami mūsų aukštųjų technologijų diagnostikos testų ir gydymo būdų. Gydytojas gali gauti visiškai švarią sveikatos būklę iš kolegos kardiologo, tačiau vis tiek kenčia nuo gilios širdies ligos. Širdis yra ne tik siurblys, kuris cirkuliuoja kraują, bet ir mūsų gyvenimo bei praktikos pagrindas. Pamiršti šią elementarią tiesą reiškia prarasti širdį.

Viena iš tokių širdies nepakankamumo formų yra gydytojas, kuris savo biuro darbuotojams pateikė aiškias instrukcijas: "Jei būnu kambaryje su pacientu ilgiau nei dvi minutes, ateikite ir pasiimkite mane." Šis kolega serga kardioskleroze, sukietėja širdis. Jo praktikoje dėmesys ir užuojauta užleido vietą našumui ir pajamoms. Jis teikia sveikatos priežiūrą kaip pinigų uždirbimo priemonę, tačiau nebesirūpina savo pacientais.

Kitas toks sutrikimas yra mikrokardija. Aš susidūriau su šio sutrikimo atveju pas kolegą, kuris turėjo blogą įprotį skambinti iš savo verslo partnerių pacientų turų metu. Skambėtų jo telefonas. Kai pacientas yra sakinio viduryje, jis atsakys ir įsitrauks į ilgą su verslu susijusį pokalbį. Tada, nepraleisdamas nė vieno ritmo, jis grįš pas pacientą, tarsi nieko nebūtų įvykę. Apstulbęs ir nusivylęs jo pacientų žvilgsnis nepaliko jokių abejonių, kad kažkas buvo.

Ypač paplitusi širdies nepakankamumo forma yra korporacinė kardiopatija. Šiandien gydytojai jaučia širdies skausmą dėl medicinos praktikos deprofesionalizavimo. Ligoninės vis labiau primena prabangius viešbučius, gydytojai ne sveikatos priežiūros specialistų pasakoja, kaip rūpintis savo pacientais, o siekis gauti aukštesnius balus ir reitingus pakeičia kokybiškus santykius ir prieigą prie priežiūros. Vadovybė pakeitė mediciną arba, kaip sakė vienas kolega, "Mediciną valdo vaikinai su kostiumais."

Širdis yra daugiau nei siurblys. Tai mūsų būties centras ir šaltinis, mūsų didžiausių rūpesčių vieta. Tai, kaip mes bendraujame su pacientais, kolegomis ir studentais, rodo mūsų gilesnį lojalumą ir įsipareigojimus. Kur mūsų širdys, ten bus ir mūsų praktika. Vienas požiūris į mediciną yra klausti: "Ar mes užsidirbame pinigų?" Kitas klausimas – "Kiek mūsų pacientų, kolegų ir studentų atsistotų ir pasakytų: „Aš pasitikiu ir žaviuosi šiuo žmogumi?“."

Širdies priepuolis yra rimta grėsmė gyvybei. Kai kuriems pacientams pirmasis širdies ligos požymis yra staigi mirtis. Tačiau širdies priepuolis gali turėti ištikimą poveikį. Kai kuriais atvejais tai padeda mums peržiūrėti savo gyvenimą ir pertvarkyti savo prioritetus. Tas pats pasakytina ir apie mediciną. Daugelis gydytojų yra nusivylę ir sudegę. Tačiau kiekviena grėsmė medicinos meistriškumui taip pat yra galimybė gydytojams išsiaiškinti, kas iš tikrųjų yra būti gydytoju.

Rudolfas Virchovas, didžiausias patologas istorijoje, garsiai teigė, kad medicina turėtų būti laikoma mažiau biologiniu, o ne socialiniu mokslu. Taip sakydamas jis norėjo atkreipti mūsų dėmesį į organizacinius, socialinius ir kultūrinius kontekstus, kuriuose visada įtvirtinta sveikata, ligos ir medicinos profesionalumas. Gydytojai gali įsisavinti mokslą ir technologijas, tačiau jei nepaisysime žinių ir įgūdžių, reikalingų vadovauti sveikatos priežiūrai, mes ir mūsų pacientai tikrai nukentėsime.

Tačiau vien tik gydytojų paskyrimas atsakyti į problemą neišspręs. Gavęs M.D., žmogus nesiskiepija nuo turto, valdžios ir šlovės viliojimų. Norėdami nukreipti mediciną tinkama linkme, pirmiausia turime pripažinti, kad pats tikriausias dalykas sveikatos priežiūros srityje vyksta ne vyriausybės salėse ar korporacijų valdybose, o klasėse, laboratorijose ir prie lovos. Norint rasti širdį, medicina turi turėti savo širdį tinkamoje vietoje.

Skatinimas pinigais yra savaime išsipildanti cinizmo pranašystė. Prieš mus turime skatinti užuojautą, drąsą ir išmintį tarp savo gydytojų "užsiimk šlykščiu šio aukšto ir švento pašaukimo verslu."

Seras Williamas Osleris (Samas Blackmanas/„Flickr“)

Mano kolega pirminės sveikatos medicinoje nusprendė palikti medicinos praktiką. Ji yra labai gerai apmokyta, turi nepriekaištingus profesinius pažymėjimus ir dirba klestinčioje praktikoje. Tačiau per pastaruosius kelerius metus ji pastebėjo nenutrūkstamą nuosmukio nuosmukį, kurį ji gauna iš savo darbo. Ji jaučiasi vis labiau nusivylusi tuo, ką vadina "biurokratizacija" medicinos ir piktinasi išlaidomis "daugiau laiko pildyti formas nei rūpintis pacientais." Mano kolega kenčia nuo to, kas paprastai apibūdinama kaip perdegimas.

Praėjusią savaitę daktarė Elaine Shattner Vidaus ligų archyve aprašė naują ataskaitą, kurioje nurodoma, kad JAV gydytojų perdegimo dažnis gerokai viršija bendros populiacijos rodiklius. Tai labai rimta problema, turinti poveikį visuomenei, ir ji reikalauja plataus, nuoširdaus dėmesio. Tačiau sprendimas yra ne paskatinti gydytojus produktoapzvalga.top pinigais ar pertvarkyti sistemas, kad sumažintų gydytojams tenkančią įtampą – tai yra nuoširdaus profesinio įvykdymo suradimas.

Medicina nėra darbas. Tai net ne karjera. Iš esmės medicina yra pašaukimas.

Pasak psichologų, perdegimo požymiai yra sumažėjęs entuziazmas dirbti, didėjantis cinizmas ir menkas asmeninių pasiekimų jausmas.

Veröffentlicht in blog